VELKOMMEN HIT!

Gunn Helene Nordgaard

Hei Apekatlinger! Jeg heter Gunn Helene og er 33 år, fra Trondheim.
Jeg er kvinneambassadør for sykkelmerket Specialized og sportsbutikken Hank Sport og  jobber med markedsføring og kommunikasjon for Tech Nutrition / STRONGR  I tilegg er jeg tobarnsmamma og uhelbredelig eventyrlysten!

Livet har gjennom årene vært en salig suppe av utfordringer, som har gjort meg både sterk, reflektert og ikke minst uhøytidelig. «Livet som apekatt» er min måte å dele noe av fortid, nåtid og fremtid med andre, i håp om å motivere, inspirere og kanskje lokke flere ut av komfortsona, være seg selv, tørre å prøve ting man kanskje syns er litt skummelt og ikke minst vite at man skal aldri sette livet på vent! Finn din lidenskap og følg den! Bli med på eventyr!

Følg meg på Facebook eller Twitter for bloggoppdateringer
Jeg arrangerer sykkelsamlinger for kvinner i Trondheimsområdet vår/sommer/høst 2015. Er du gira på å være med? Da bør du melde deg inn e DENNE facebookgruppa 🙂

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere liker dette: